Poptávka služeb pro firmy

Nabídka pro operátory (ISP)

Realizace poslední míle, datové okruhy, LAMBDA a pronájem optických vláken, výstavba sítí a další služby pro ISP

REALIZACE POSLEDNÍ MÍLE

Díky znalosti prostředí, konexím na místní autority, vlastní optické páteři a kvalitním, již připraveným POPům, nabídneme ultimátní poměr cena/výkon.

Standardní cenovou politikou je filosofie, že nejsme banka, ale telekomunikační společnost. Naše nabídky jsou stavěny s velmi agresivními měsíčními cenami a bez úvazků, ale s vyšším instalačním poplatkem, který pokrývá faktické náklady, jako pořízení potřebného pojítka atd. Zákazník tak má jistotu, že jsme nerozpustili cenu výstavby do paušální ceny a že se tato složka po vyrovnání nestane bezpracným ziskem. My jsme naopak chráněni před znehodnocením investice a ISP může konečnou cenu konečnému zákazníkovi kalkulovat dle svého uvážení.

Pro cenovou kalkulaci stačí zadat nezávaznou poptávku zde.

DATOVÝ OKRUH

Pronájem datového okruhu je služba umožňující propojit dva body zákazníka datovým tokem o požadované rychlosti prostřednictvím datových sítí, které jsou v páteřní části zálohovány.

Datové okruhy poskytujeme s rozhraním Ethernet a okruhy nabízíme v rozsahu naší sítě nebo kombinace naší a sítí našich partnerů. Může jít buď o lokální propoje v rámci města, nebo například koncové přípojky pro jiné operátory, terminované např. do datového centra Sitel Praha. Kapacity standardně poskytujeme mezi 10 Mbps až 10 Gbps.

Pro cenovou kalkulaci stačí zadat nezávaznou poptávku zde.

LAMBDA A PRONÁJEM OPTICKÝCH VLÁKEN

Pronajměte si nejmodernější technologii současnosti

V rámci technických možností naší sítě je možné na našich trasách pronajmout i kompletní okruhy nezávislé na našich aktivních prvcích. Tyto si může zákazník osadit v kompletním rozsahu vlastní technologií, na příklad 10 Gigabit ETHERNET, STM64 a jiné. Tyto okruhy zřizujeme buď technologií CWDM nebo u kratších tras či přání zákazníka přímo nenasvíceným vláknem.

Technologie WDM umožňují rozdělením barevného spektra světelného paprsku v optickém vlákně využít toto vlákno pro přenos několikanásobně vyšší kapacity. Každá vlnová délka - LAMBDA - nabízí možnost přenášet mezi dvěma body stejnou kapacitu jako jedno vlákno bez WDM technologie.

Služba pronájem vláken nabízí zákazníkům možnost pronájmu nenasvícených optických vláken v páteřní a metropolitních sítí NECOSS zakončených na optických konektorech v optickém rozvaděči.

Pro cenovou kalkulaci stačí zadat nezávaznou poptávku zde.

VÝSTAVBA SÍTÍ

Kompletní služby v oblasti výstavby sítí LAN/WAN/MAN.

Společnost NECOSS s.r.o. úzce spolupracuje s předními mobilními operátory na českém trhu. Mobilním operátorům poskytujeme služby a dodávky spojené s plánováním, výstavbou a instalací telekomunikačních/přenosových sítí mobilních operátorů a finanční optimalizace včetně úpravy smluvních vztahů v rámci využití těchto technologií.

Naše společnost v součinnosti s partnery poskytuje tzv. FTK servis (Full-Turn-Key), což obnáší celou řadu činností, počínaje akvizicí, přes vyřízení stavebního povolení, výstavbu základnové stanice až po její instalaci a oživení, popřípadě i její integraci do stávajícího systému.

Jsme schopni realizovat všechny typy základových stanic - na střechách (indoor, outdoor), přes netypické základové stanice, jako jsou komíny, sila a jiné speciální struktury až po tzv. greenfields (různé typy a výšky příhradových, sloupových a speciálních stožárů).

Pro cenovou kalkulaci stačí zadat nezávaznou poptávku zde.

DALŠÍ SLUŽBY PRO ISP

Výhodné půjčování a pronájem

Půjčte si svářečku na optická vlákna

Budujete optickou trasu a potřebujete spojit instalované úseky optických vláken? Nemusíte všechna potřebná zařízení hned vlastnit, když je používáte pouze nárazově. Investujte vaše peníze tam, kde se vám to vyplatí. Využijte možnosti zápůjčky svářečky doplnit značku top kvality, která zajišťuje nejspolehlivější a nejkvalitnější metodu spojování optických vláken s téměř nulovým útlumem sváru.

Půjčte si zafukovací sestavu a další...

U nás si můžete půjčit i zafukovací sestavu s pneumatickým motorem, včetně benzínového kompresoru a potřebného příslušenství nebo zafukovací sestavu pro zafouknutí provázku do mikrotrubiček či vrapovaných trubek. Půjčit můžeme také testery, měřící a certifikační techniku pro měření optických kabelů a tras.

Pronájem bezdrátových sítí

Na krátkodobé akce, jako jsou například konference, koncerty, sportovní zápasy, kde je žádoucí zajistit spolehlivou WiFi konektivitu pro velké množství účastníků, nabízíme zápůjčku bezdrátových sítí. Můžete tak splnit požadavky zákazníka, aniž byste museli investovat do nákladné technologie, pro kterou jinak nemáte využití.

Pro cenovou kalkulaci stačí zadat nezávaznou poptávku zde.